Büyük Ankara Sirki ve 23.haftam

Dün akşam herkesin konuştuğu Büyük Ankara Sirkindeydik, gerçekten heyecan verici bir gösteri oldu. Ancak Aski Spor Salonunun kalabalıklığı çok korkunçtu. Bütün Ankara sözleşmiş gibi ordaydı. Kalabalıktan ilk girdiğimizde yer bile bulamadık ama görevliler sayesinde oturduk bi yerlere.

Gösterinin en beğendiğim yeri aşağıdaki ip cambazlarıydı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Büyük Ankara Sirki, gösterilerine Ocak ayı ortasına kadar devam edecek. Rusya'dan gelen ve 70 kişilik kadroyla 75 gösteri yapacak olan Büyük Ankara Sirki, her Cumartesi-Pazar saat 14.00 ve 18.00'de iki kez halka, ayrıca Pazartesi hariç hafta içi her gün saat 13.00'de okullara gösteri sunacakmış, gitmek isteyenlere duyurulur.


23.haftada olmanın vermiş olduğu hafif tombulluk ve yavaşlıkla çok fazla ayakta duramıyorum. Aslında minik kızımıza yavaş yavaş bişeyler almak istiyorum ama bu bayram tatilinde bi türlü o enerjiyi kendimde bulamadım. Çok erken biliyorum ama bu kasık ağrıları beni hala zorluyor. İlerleyen dönemlerde napıcam bilemiyorum.

Kızımıza isim arayışlarımız devam ediyor, inşallah bir an önce içimize sinen güzel bir isim buluruz, fikirlerinize açığım:))

Yorumlar

havlu-dantel dedi ki…
Ne güzel bir hafta, bu hissi kaç kere yaşar ki bir hanım. benim de iki kızım var. Allah kolaylıklarla dünyaya gettirip bakmak nasip etsin. :) başkasında duymadım ama "DUA" ne güzel bir isim olurdu diye düşünmüştüm.
sekerbulutu dedi ki…
çok teşekkür ederim havlu dantel, gerçekten güzel ve ilk kez yaşadığım bir duygu, ne mutlu Allah sana iki kez yaşatmış. isim önerin içinde teşekürler hiç kimsede duymadım bende daha önce

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alamut Kalesi ve Semerkant

Dereotlu Peynirli Poğaça Tarifi

H&M MANIKUR SETI