tatilden döndüm:(

Tatil çok güzeldi ama çabuk bitti. 3 hafta göz açıp kapayıncaya kadar geçip gitti ama çok güzeldi. Bol bol gezip denize girdik, tarihi turistik yerleri gezdik. Nerelere mi gittim? Didim den başlayalım 10 gün kadar orda kaldık. Deniz, güneş, kum, sahil harikaydı. Bir sürü kitap okudum onları daha sonra yazacağım. Sonra ver elini İzmir... eşimin kuzeninde kaldık. Bizi İnciraltın'a Konak'a götürdüler, gerçekten İzmirin havası suyu çok güzeldi, cildime bile iyi geldi:)) birkaç günlük İzmir turundan sonra sevgili büyük görümcemin yanına Gebze'ye gittik. Tubitak sahilde piknik yapıp Eskihisarı dolaştık. Sonra tabiki İstanbul. Topkapı sarayı, Sultanahmet, Galata, Beyazıt, Taksim, Aksaray dolaştık ama kapalıçarşıya giremedik bir türlü. Pazar günleri kapalıymış, Cumartesi de geç kalmıştık kapanmıştı. Neyse bir dahaki sefere inşallah.

İstanbul'a gitmişken pazara uğramamak olmaz diyerek Fındıkzade pazarına gittik, kendimize ucuza birkaç tişört, tayt aldık. Tabi bununla yetinmeyip Terkos Pasajına gidip eşime iki tane tişört bana elbise ve 2 tane penye hırka aldık, acayip ucuz bi yerdi. Ankara'da bu kadar ucuz değil aynı kalitedeki şeyler.

Aşağıdaki fotografta hafta sonu gittiğimiz piknikten, tabi hemen yeni ciciler giyildi.Elbise Terkos Pasajı 5 TL

Tayt, Fındıkzade Pazarı 5 TL

Yorumlar

Kitapkolik dedi ki…
Merhaba. Yeni hayata geçirdiğimiz kitap sitesi projemize renk gelsin diye mini bir yarışma organize ettik. Kitap ödüllü bir yarışma. Yarışmamızı sitenizden duyurarak çekiliş hakkı kazanabilir ve sitemizin tanıtımına destek olabilirsiniz… Yarışma sayfamızın linki: http://www.kitapkolik.net/kitapkolik-net-kitap-odullu-yarisma

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alamut Kalesi ve Semerkant

Dereotlu Peynirli Poğaça Tarifi

H&M MANIKUR SETI