OKUL ÖNCESİ EĞİTİM İÇİN YARDIM


           Ay kızım gün kızım blogunun sahibesi bir yardım duyurusunda bulunmuş. Hakkari Merkez Taşbaşı İlköğretim Okuluna tayini çıkan genç bir öğretmenin yardım isteği varmış. Aşağıda kendisinin yazdığı mektup var. Bu konuya duyarsız kalmayanlar için adreste mevcut. Hepimiz karınca kararınca yardım edersek ülkemizin öbür ucundaki çocuklarda faydalanabilir.

      Merhabalar,  ben Müyesser Uludağ okul öncesi öğretmeniyim, Hakkari merkez Taşbaşı Köyü İlkokulu'nda görev yapmaktayım. Tahmin edebileceğiniz gibi okulumuz her bakımdan yetersiz..        
      Özellikle okul öncesi çocuklarımız için birçok malzemeye ihtiyacımız var. Makas, yapıştırıcı, karton, el işi kağıdı, oyun hamuru, suluboya, pastel boya, eğitici oyuncaklar, hikaye kitapları.. Yazdığım malzemelerin kullanılmış olması, kırık olması farketmez, malzemelerin yeni olması bizim için lüks anlamındadır. Evinizde, okulunuzda çocuklarınızdan, öğrencilerinizden kalan bu tür araç-gereçler de kabulümüzdür. Lütfen bize yardım edin, en uygun ve en ucuz ptt kargo ile ulaşım yapılabileceğini söylediler. Yardımlarınızı bekliyoruz...
        Aşağıdaki adrese gönderebilirseniz oradan okulumuza ulaşması sağlanacaktır.    
     yardımlarınızı göndereceğiniz isim :MÜYESSER ULUDAĞ 
     Adres:Pehlivan Mah. Bulvar Cad. Onay Apartmanı.Kat:8 Daire:9 Hakkari

Yorumlar

MAVİANNE dedi ki…
bURALARDA ÖĞRETMENLİK YAPANların elleri öpülesi
böyle yardımlar gerçekten çok güze oluyor
biz geçen yıl lalenin bahçesi sayesinde bir okula göndermiştik koliler
onlardan da çok güzel geri dönüşler aldık
bir çocuğu sevindirmek gibisi yok
herkese de tavsiye ederim

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alamut Kalesi ve Semerkant

Dereotlu Peynirli Poğaça Tarifi

H&M MANIKUR SETI