Son Durak 4 - 3D

Cumartesi Panorada bu filmi seyrettik. İlk kez 3 boyutlu film izledim, gerçekten süper hatta süper ötesiydi. Çok eğlendik, biraz tırstık:)) heyecanlandık... Serinin diğer filmlerini izlemiştim bunu da sabırsızlıkla bekliyordum aslında, İzlemeyenlere kesinlikte tavsiye ediyorum mutlaka izlenmeli ama üç boyutlu...

Konu: Diğer üç filmde olduğu gibi malum, Nick ve arkadaşları haftasonunda araba yarışı izlemeye giderler. Bu sırada Nick yarışın yapıldığı stadyumda çok büyük bir kaza meydana geldiğini, insanların öldüğünü ve stadyumun izleyicilerin üzerine yıkıldığını görür.

Nick bu gördüklerinin birazdan yaşayacakları bir felaket olduğunu farkederek, 12 kişiyi kendisi ile birlikte stadyumdan çıkmaya ikna eder ve böylece kazadan kurtulmuş olurlar.

Ama ölüm yarım kalan işini bitirmek için geri döner. Stadyum kazasından kurtulanları çok daha korkunç kazalar beklemektedir.

Film Üç boyutlu olunca nesneler gözünüzün önüne kadar geliyor, hele sonlara doğru bir yılan vardı üzerime atlayacak sanmıştım ama siz korkmayın o gerçek değil sadece görüntü:))


Yorumlar

içimdeki yolculuk dedi ki…
2yıl sonra yine buldu ölüm onları türk korkularından iyiydi
sekerbulutu dedi ki…
kesinlikle:)
newlife dedi ki…
bu filmi izlemek istiyordum yorumlarından sonra kesin izlemeliyim galba:)
//SECHHILL\\ dedi ki…
Hayatta korku filmi izleyemem hele ki 3 boyutlu amaaaaan ölürüm korkudan =)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alamut Kalesi ve Semerkant

Dereotlu Peynirli Poğaça Tarifi

H&M MANIKUR SETI