31 Ağustos 2010 Salı

kitapkolik.net, kitap ödüllü yarışma

kitapkolik.net kitap ödüllü bir yarışma düzenliyor, konu kitap olunca tabiki hemen ilgimi çekti. katılmak her zamanki gibi çok kolay tıklayınız...http://www.kitapkolik.net/kitapkolik-net-kitap-odullu-yarisma

4 Ağustos 2010 Çarşamba

Inception - Başlangıç

En sonunda dün bu filmi izleme fırsatı buldum. Ankamall'ın klimalı büyük salonunda genç türksel kampanyasıyla yarı fiyatına da izlemiş olduk.
4 kişi gittik, eşlerimiz pek beğenmedi ama arkadaşım ve ben oldukça iyi kurgulanmış bir film olduğu konusunda hem fikirdik. Leonardo DiCaprio gerçekten çok iyi bir performans sergilemişti.

Konusunu anlatmak istemiyorum, zaten nete girince heryerde var. Sadece söyle söyleyebilirim, görsellik, mekanlar, hareketli sahneler çok iyiydi.

Rüyalar hala bilim insanlarınca çözülememiş bir muamma, böyle bilinmezlik üzerine yapılan filmler insanın daha çok dikkatini çekiyor. Gerçekten rüyalara bilinçli girilip çeşitli fikir tohumları ekilebilirmi diye düşünmeden edemiyor insan...

2 Ağustos 2010 Pazartesi

Ankaralı blogcular

Ankaralı kadın blog 
yazarları toplanıyor


Anne Kaz blogunun sahibi Ankaralı blogcuları bir araya getirmek, aktiviteler ve toplantılar  ya da çeşitli ajansların aktiviteleri çayları brunchları ürün tanıtım vs toplantılarına diğer Ankaralı bloggerlarla beraber olmak için herkesi bir araya getirmek istiyor. Eğer sizde bu iletişim ağına katılmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Anne Kaz 'ın bloguna tıklamak.